2011 metais Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus ir LR Švietimo ir mokslo ministerija organizavo Nacionalinį moksleivių konkursą „Jie gyveno greta mūsų“. Konkurso organizatoriai siekė skatinti jaunimą ugdyti istorinę atmintį, giliau pažinti Lietuvos žydų istoriją ir kultūrą, įsiklausyti į Holokausto liudininkų, žydų gelbėtojų ir išsigelbėjusių žmonių prisiminimus, susipažinti su archyviniais dokumentais ir kita medžiaga.

 

 

2011 m. gruodžio 6 d., 13 val., VVGŽM Tolerancijos centre vyko konkurso baigiamasis renginys, kurio metu buvo paskelbti ir apdovanoti šio konkurso nugalėtojai – Pasaulio Tautų Teisuolės Onos Šimaitės vardo premijos laureatai ir diplomantai. Nacionaliniame  konkurse dalyvavo 26-ių vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų – Akmenės, Jurbarko, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio, Marijampolės, Rokiškio, Šalčininkų, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Trakų, Utenos, Vilniaus. Konkursui buvo pristatyti 48 individualūs ir 7 kolektyviniai darbai. Darbus vertino speciali komisija, kurios nariai buvo VVGŽM darbuotojai, LR Švietimo ir mokslo ministerijos vyr. specialistas Rimantas Jokimaitis, O. Šimaitės sūnėnas, veikos tyrinėtojas ir knygų apie O. Šimaitę autorius Kazys Kęstutis Šimas.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokyklos 8 klasės mokinės Vilijos Lukauskaitės (mokytoja Rita Jurkevičienė) darbas nenusileido didmiesčių gimnazijų ir vidurinių mokyklų darbams ir buvo įvertintas II laipsnio diplomu. Vilijos darbą labai gerai įvertino ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos vyr. specialistas Rimantas Jokimaitis. 

p7261065
p7261066
p7261065
p7261066
1/2 
start stop bwd fwd

Dabar naršo

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Mano dienynas